Hakkımda

Enes Çelik Kimdir?

Enes Çelik (d. temmuz 1996, İstanbul Ümraniye) Dijital pazarlama ile ilgili merakı ise lise dönemlerinde başladı. Bilge Adam eğitim kurumundan aldığı dijital pazarlama eğitimi sonrası sektörde 4 yıldır profesyonel olarak SEO danışmanlığı hizmeti vermektedir. 2022 yılında SEO Peak Digital ajansını kurarak dijital pazarlama, SEO, web geliştirme, içerik pazarlama hizmetlerine kendi ajansı bünyesinde devam etmektedir.

Son 1 yıldır SEO eğitimlerine devam etmekte olup, bu alanda 30’dan fazla öğrenciye SEO Eğitimi vermiştir. Eğitimlere ek olarak 150’den fazla markaya SEO danışmanlık hizmeti de vermiştir ve vermeye devam etmektedir. Bu markalardan bazıları; Atasay, Avva, Axen, Sunny, Asperox, Peros gibi Türkiye’nin sektöründeki en güçlü markalarıdır.

Akademik Hayatı

Tuzla Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Teknolojileri/Ağ sistemleri (2010-2014)
Balıkesir Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği (2014-2018)

Kariyer Hayatı

SEO Peak Digital – Founder (Kurucu) 2022

E-kibim SEO Uzmanı 2019-2020

Bilge Adam Akademi 2018-2019

 

Blog Yazıları

Haftalık ve Aylık olarak Güncel SEO bilgilerini paylaşacağım blog yazılarımı takip edebilir, kendinizi güncel tutabilirsiniz.

ÜCRETSİZ İÇERİKLERİMDEN HABERDAR OL !

SEO ile ilgili hazırladığım içeriklerimden ilk sen haberdar ol istiyorum. Aşağıdaki bilgileri doldurarak e-posta listeme katılmayı unutma.