Dijital Pazarlama Uzmanı Nedir ?

Dijital Pazarlama Uzmanı hakkında bilgi almak için Bilgi Al!

Seo(Arama Motoru Optimizasyonu)

Arama Motoru Optimizasyonu(Seo),hakkında Bilgi Al!

Google Adwors

Google Reklamları bütçe planını doğru ouşturmak için Bilgi Al!

Sosyal Medya Reklamları

Facebook ve İnstagram Reklamlarını yönettiğimiz Business Manager ve daha fazlası için Bilgi Al!

Enes çelik

Enes Çelik Kimdir?

Merhaba İsmim Enes Çelik. 1996 İstanbul Doğumluyum. Balıkesir Üniversitesi – Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirdim.

 Ailemle birlikte bu şehirde yaşıyorum.  Bilge Adam Akademide, dijital pazarlama eğitimi alarak bu mesleğe giriş yaptım. Yaptığım işi çok büyük aşk ve tutkuyla yapıyorum.

Sosyal medya hesaplarında etkileşim arttırmaları, doğru sosyal medya kullanımı, sosyal medya reklamlarını(Facebook, Instagram)  kapsamlı bir şekilde uygun stratejilerle oldubittiye getirmeden geniş analiz yöntemleriyle kaliteli hizmetler veriyorum.

SEO ve Adwors konusuyla daha ilgiliyim. İşimin her alanına saygım var bir dijital pazarlama uzmanı ilk önce geleneksel pazarlama mantığını iyice kavraması gerekiyor. 

Enes Çelik
dijital pazarlama sertifikası
Dijital Pazarlama Çalışmalarım Hakkında

Dijital pazarlama bir strateji oyunudur. Bu oyunda hizmet verebilmek için Google’ın SEO İçin sunmuş olduğu Uzmanlık Otorite Güvenirlik gibi kavramları, Sosyal medya reklamlarında Google Reklamlarında, SEO’ da kendime prensip etmiş bulunmaktayım. 

İyi bir dijital pazarlama uzmanı ile çalışmak markanıza değer katıp hedeflerinize ulaşmanız  konusunda yardımcı olacaktır. Yapmanız gereken bu konuda benimle iletişime geçmek olacaktır. 7-24 bana ulaşabiliyor olmanız en büyük avantajınızdır. 

Neden dijital medya
Aktif Müşteriler
+
Yapılan Projeler
+
Hizmet Sürem
+