SEO Danışmanı

Seo danışmanı görevim 4 yıldır sürmektedir. Görev yapmış olduğum süre zarfında yüzlerce markayla profesyonel olarak danışmanlık hizmeti verdim. Sayfamda “Hakkımda” bölümünde belirttiğim gibi Türkiye’nin en büyük markaları ile çok güzel başarılı deneyimler yaşadım. Seo danışmanı olarak en büyük avantajlarım arasında sayabileceğim üç faktör vardır ; bunlar deneyimlerim referanslarım ve iletişim becerimdir. Aşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hemen Bir Görüşme Talep Et

  Merhaba, Ben Enes Çelik

  Enes Çelik (d. temmuz 1996, İstanbul Ümraniye) Dijital pazarlama ile ilgili merakı ise lise dönemlerinde başladı. Bilge Adam eğitim kurumundan aldığı dijital pazarlama eğitimi sonrası sektörde 4 yıldır profesyonel olarak SEO danışmanlığı hizmeti vermektedir. 2022 yılında SEO Peak Digital ajansını kurarak dijital pazarlama, SEO, web geliştirme, içerik pazarlama hizmetlerine kendi ajansı bünyesinde devam etmektedir.

  Son 1 yıldır SEO eğitimlerine devam etmekte olup, bu alanda 30'dan fazla öğrenciye SEO Eğitimi vermiştir. Eğitimlere ek olarak 150'den fazla markaya SEO danışmanlık hizmeti de vermiştir ve vermeye devam etmektedir.

  Dr. Erhan Yavuz
  Dr. Erhan Yavuz Sağlık sitemin trafiğini 3 ayda inanılmaz arttırdı.
  Hüseyin Görür
  Hüseyin Görür Trafiğimiz ve satışlarımız oldukça arttı.
  enes çelik

  SEO DANIŞMANI NEDİR ?

  SEO danışmanı, bir web sayfasının veya internet sitesinin arama motorlarında istenilen anahtar kelimelerde sıralanması ve organik trafiğin artmasını sağlayan kişidir. Bu kişi web site içeriği, teknik SEO ve ve site dışı faktörleri çok iyi bilmeli ve uygulamalıdır. SEO danışmanı ayrıca arama motorlarında web sitesi için sürekli büyümeye yönelik stratejiler geliştirmelidir Instagram da SEO ile ilgili içerik üreterek SEO sektörüne yeni danışmanlar kazandırıyorum. Dönüşüm odaklı çalışmalarımla ve SEO çözümlerimle sizlere profesyonel bir danışmanlık veriyorum. Instagram adresime yandaki bağlantıdan gidebilirsiniz. https://www.instagram.com/enesmedyacom/

  SEO DANIŞMANLIĞI <span>NASIL YAPILIR ?</span>

  SEO DANIŞMANLIĞI NASIL YAPILIR ?

  SEO danışmanı sadece web sitenizin hatalarını ve eksiklerini tespit etmekle kalmaz. Yeni trafik kaynağı sağlayacak sayfaların oluşturulması fikrinide vermelidir. Çok fazla müşteriye sahip olan SEO ajansları ne yazık ki bu yeni sayfalar için fikir veremiyor. SEO danışmanlığı, Google kalite yönergelerine bağlı olarak yapılmalıdır ve asla Google’ı kandırmaya yönelik çalışmalar yapılmamalıdır. SEO danışmanı en çok Semrush, Ahrefs ve Screaming frog araçlarını kullanır. Önemli olan bu araçları etkili ve stratejik kullanarak web sitelerine çözüm sağlamaktır.

  SEO'DA NASIL BAŞARILI OLUYORUM ?

  Dijital pazarlamada, SEO çok büyük bir rol oynamaktadır. Ne demek istediğimi az önce siz uygulamış oldunuz. Web siteniz için arama motoru optimizasyonu yani SEO danışmanı ihtiyacınızdan dolayı böyle bir arama yaptınız ve beni gördünüz. Bu bir uzman SEO danışmanı olduğumu göstermektedir. Eğer ben SEO çalışması yapmasaydım sizlere gözükmeyecektim ve belki de çalışamayacaktık. Bu süreçler birbirini hep takip eder. Bu sadece oyunun bir parçası. Profesyonel SEO danışmanı Google algoritma güncellemelerine sürekli hakimdir. Son olarak 15 Mart 2023 güncellemesiyle duyurdu. Bizim SEO danışmanları olarak bu güncellemeleri sürekli takip edip, ona göre aksiyon almamız gerekmektedir. Google sürekli neden algoritma güncellemesi yapıyor? diye merak ediyorsanız? kullanıcıya aradıkları bilgileri en doğru ve anlamlı bir şekilde sunma isteğinden kaynaklanmasıdır. SEO’da Nasıl Başarılı Olunur? geçtiğimiz günlerde hem marka sahiplerini hem de SEO danışmanlarını ilgilendiren bir canlı yayın düzenlemiştim. Videoyu izleyerek kafanızdaki bir çok sorunun cevabını alabilirsiniz.

  Kullandığımız SEO Araçları

  SEO DANIŞMANI NE YAPAR ?

  SEO danışmanı aynı zamanda kurumsal firmalara SEO uzmanı olarak da hizmet vermektedir. Web sitelerinin Google Yandex, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında üst sıralara çıkması için gereken çalışmaları yürüten kişidir.Google arama motoru kullanıcılara kolaylık sağlayan web sayfalarını ödüllendirmekten vazgeçmiyor. Kullanıcı siteye girdiği zaman ilk önce tasarım ilgisini çeker sonra aradığı içeriği bulmaya odaklanır.

  SEO EĞİTİMİ İLE DANIŞMAN OLUN

  SEO eğitimi mi almak istiyorsunuz? Aradığınız doğru firmada tereddüt ediyorsanız benimle kısa bir görüşme yapmalısınız. Ne demek istediğimi telefon görüşmesinde anlayacaksınız. Sizlere bu işi gerçekten öğretiyorum ve eğitimden sonra istediğiniz zaman destek veriyorum.Online SEO eğitimime katılarak SEO konusunda aklınızda ki soru işaretlerini ortadan kaldırın. Bu işi gerçekten öğrenmek istiyorsanız SEO eğitiminden faydalanarak sizlerde danışmanlık verebilirsiniz. Ücretsiz SEO ipuçları ve stratejilerini kaçırmak istemiyorsan? sayfanın altındaki formu doldurman yeterli.

  SEO DANIŞMANLIĞI FİYATLARI

  SEO danışmanlığı fiyatları kurumsal sitelere ve e-ticaret sitelerine göre değişiklik göstermektedir. Web sitesinin ihtiyaçları doğrultusunda belirlenen fiyatlar ortalama olarak kurumsal sitelerde 6000-10.000 arası e-ticaret sitelerinde ise 12.000 -18.000 TL arası değişmektedir.

  SEO Eğitim İçeriği

  • SEO Temel Kavramlar
  • Site İçi Optimizasyon
  • Site Dışı Optimizasyon
  • Teknik SEO (Screaming Frog)
  • Rakip Analizi (Ahrefs)
  • Search Console Entegrasyon, Ölçümleme
  • Google Analiytcs Verileri Takip etme
  • Tag Manager Kullanımı

  Eğitimin Size Avantajları

  • İşinizi kimseye muhtaç olmadan yapabilirsiniz.
  • SEO yapmayı öğretiyorum.
  • SEO uyumlu Web sitesi nasıl olmalıdır? Öğreneceksiniz.
  • İşi uzmanından öğrendiğiniz için iyi bir noktaya geleceksiniz.
  • Benden eğitim alanlara SEO kitabı hediye ediyorum.
  • SEO eğitiminden sonra danışman olarak görev yapabilirsiniz.

  Eğitimin Size Avantajları

  • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) konusunu gerçekten öğrenmek isteyenler
  • Uygulamaları SEO öğrenmek isteyenler.
  • Markasının internette görünürlüğünü arttırmak isteyenler.
  • Arama motorlarında ki trafiği arttırmak isteyenler.

  MERAK ETTİKLERİNİZ

  SEO danışmanı ile ilgili merak edilen tüm soruları bu başlıklar altında toplamaya çalıştım. Farklı sorularınız varsa hemen benimle iletişime geçebilirsiniz!

  • İsmim Enes Çelik. Enes Medya ismini sektörde marka adım olarak kullanıyorum. 4 yıldır profesyonel olarak SEO danışmanlık hizmeti veriyorum. Instagramda ücretsiz içerikler üreterek 2200 kişilik. bir SEO topluluğu oluşturdum. En büyük hobim, İnsanlara değer katmak ve fayda sağlamaktır.

  • SEO danışmanlık fiyatları için genel ve sabit bir fiyat bulunmuyor. Web site ve sektörü analiz edip, hedeflenen anahtar kelimelerin rekabet düzeyine bakıp bir fiyat belirlenir.

  • SEO danışmanlığı için anlaşma yapmamız durumunda, size özel hazırlamış olduğumuz SEO Roadmap dosyasında çalışmaları tamamlayıp, haftalık bilgilendirme mailleri ve toplantıları yapıyoruz.

  • SEO stratejisi web sitesinin ihtiyacını göre değişiklik göstermektedir. 1000 ürünü olan bir e-ticaret sitesinin SEO stratejisi ile blog olan bir web sitesinin SEO stratejisi tamamen farklıdır. Genel olarak anahtar kelime araştırması, site içi SEO, site dışı SEO, teknik SEO çalışmaları yapılarak arama sonuçlarında sıralama iyileştirilmesi yapılır.

  • SEO çalışmalarının sonucu genel olarak kısa sürede ortaya çıkmaz. Bazı web siteleri niş bir sektörde yer alır ve oldukça marka gücü vardır. Ufak dokunuşlarla bir anda istenilen anahtar kelimede sıralama alabilir. Dolayısıyla sektör, web site durumu, istenilen anahtar kelimenin rekabet durumuna iyice bakılıp, ortalama bir süre verilir. Bu süre SEO sektöründe 6-12 ay arası değişiklik göstermektedir.

  • Hukuk, Sağlık, Teknoloji (E-ticaret) Pırlanta, Temizlik Ürünleri, Sanayi, Spor (E-ticaret) Erkek Giyim (E-ticaret) kategorilerinde hizmet veriyorum.

  Blog Yazıları

  Haftalık ve Aylık olarak Güncel SEO bilgilerini paylaşacağım blog yazılarımı takip edebilir, kendinizi güncel tutabilirsiniz.

  ÜCRETSİZ İÇERİKLERİMDEN HABERDAR OL !

  SEO ile ilgili hazırladığım içeriklerimden ilk sen haberdar ol istiyorum. Aşağıdaki bilgileri doldurarak e-posta listeme katılmayı unutma.