İmar ve Hukuk

imar ve hukuk

İmar ve Hukuk, her biri kendi alanında uzman olan deneyimli hukukçuların oluşturduğu bir ekiptir. İmar ve Hukuk olarak sadece İmar Hukuku, Çevre Hukuku, Sit Alanları ve Eski Eser Hukuku, Kıyı Hukuku ve Turizm Hukuku gibi özel bilgi ve uzmanlık gerektiren alanlarda hukuk hizmeti vermektedir.

Bu bilgiler yapacağımız SEO çalışmaları için etkili stratejiler çıkarmamızı sağladı.

 

Proje Çalışmalarında Yapılanlar:

  • Web site kategori yapısını uzmanlık alanlarına göre oluşturduk.
  • Oluşturulan kategoriler için anahtar kelime araştırması ve konu başlıklarını belirledik.
  • Yüksek kalitede içerik üreterek topical otoriteyi artımayı hedefledik. Bu konuda içeriklerimize kesinlikle güveniyorduk.
  • Web sitemizde oluşturduğumuz içerikler için derinliği artırmak için yargı kararları adı altında kategori açıp, ilgili konularla ilgili mahkeme kararlarını paylaştık.
  • Paylaştığımız içerikleri Facebook sosyal ağında 350K takipçisi olan grubumuzda paylaşarak etkileşim oluşturduk. Site trafiğine katkı sağladık.
  • Web site kullanıcı deneyimi, mobil uyumluluk, hız optimizasyonlarını en etkili şekilde optimize ettik. (Bkz: https://prnt.sc/PdFlTZRp7DuJ)
  • Backlink profili, oluşturduğumuz güçlü içeriklerle doğal link olarak ilerledi. Yani bizim Backlink almak istediğimiz kaynaklar olmadı.

 

2021 Ekim, 2022 Mayıs – 2022 Ekim 2023 Mayıs Karşılaştırması

imarvehukuk.com toplam anahtar kelime gösterim sayısında %62, toplam tıklama sayısında %27 artış yakaladı.

 

Google Sıralamaları Örnek

Arama sonuçlarında büyük haber siteleriyle rekabet ederek, hatta bir kısmını geçtiğimiz yüzlerce anahtar kelime arasından sadece bir örnek paylaşıyorum.

İmar affı 2023 kelimesinde 4.sıradayız. 🙂

Blog Yazıları

Haftalık ve Aylık olarak Güncel SEO bilgilerini paylaşacağım blog yazılarımı takip edebilir, kendinizi güncel tutabilirsiniz.

ÜCRETSİZ İÇERİKLERİMDEN HABERDAR OL !

SEO ile ilgili hazırladığım içeriklerimden ilk sen haberdar ol istiyorum. Aşağıdaki bilgileri doldurarak e-posta listeme katılmayı unutma.